سه‌شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۱
کد خبر52721

سرمربی تیم فوتبال شهرداری تبریز:
کسب یک امتیاز برابر تیم مدعی سرخپوشان ارزش دارد

حیدر جعفری

تیم فوتبال شهرداری تبریز با ارائه یک بازی برتر مقابل تیم مدعی سرخپوشان پاکدشت، نشان داد که از قابلیت های فنی بالایی برخوردار است و حالا سرمربی این تیم امیدوار است که شاگردانش بتوانند رتبه ای قابل قبول در پایان فصل کسب کنند.

حیدر جعفری سرمربی تیم فوتبال شهرداری تبریز در گفتگو با خبرنگار شهریار با اشاره به دیدار اخیر تیمش مقابل تیم سرخپوشان پاکدشت، گفت: این دیدار یکی از فنی ترین بازی های لیگ بود که همه از تماشای آن لذت بردند. تیم ما با برنامه بازی کرد و با وجود اینکه دو بار از حریف عقب افتادیم، اما در هر دو بار توانستیم به بازی برگردیم و گل تساوی را بزنیم.

وی ادامه داد: یکی از گل های تیم حریف با پنالتی مشکوک به ثمر رسید که البته امیدوارم داور اشتباه نکرده باشد. با این حال تلاش بازیکنان ما در این بازی برای رسیدن به گل های بیشتر بود و موقعیت هایی هم داشتیم اما همین یک امتیاز مقابل تیم مدعی صعود ارزشمند است و می تواند به درد تیم ما بخورد.

جعفری با اشاره به عملکرد موفق تیم شهرداری تبریز در بازی های خانگی، عنوان کرد: تیم ما ۱۸ امتیاز از مجموع ۲۳ امتیاز خود را در تبریز گرفته و سه امتیاز هم از زمین چمن مصنوعی مس رفسنجان به دست آورده است. این نشان می دهد که چون تمرینات ما از اول فصل در چمن مصنوعی انجام شده، نتیجه گیری ما هم در این زمین ها مطلوب بوده است اما با این حال به نظر من، یکی از ایرادهای فوتبال تبریز کمبود زمین چمن طبیعی است و امیدوارم مسئولان به فکر زمین های چمن طبیعی برای تیم های تبریز باشند.

وی افزود: تیم ما در دیدار با سرخپوشان نشان داد که قابلیت های فنی بالایی دارد. همه بازیکنان ما بومی هستند و با تعصب مثالزدنی خود تا به اینجای کار آبروی فوتبال تبریز در لیگ یک را حفظ کرده اند و ما امیدواریم که بتوانیم در پایان فصل رتبه ای قابل قبول کسب کنیم.

تیم فوتبال شهرداری تبریز در هفته بیست و هفتم رقابت های لیگ دسته اول باشگاه های کشور شنبه آینده به دیدار تیم ملوان بندرانزلی می رود. شاگردان جعفری هم اکنون از ۲۲ بازی صاحب ۲۳ امتیاز هستند و در جایگاه دوازدهم و بالاتر از تیم نود ارومیه که ۲۴ بازی انجام داده، قرار دارند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
4 + 13 =