مزایده

کل اخبار:12

 • دیروز ۱۲:۳۱

  آگهی مزایده عمومی شهرداری تبریز

  شهرداری تبریز در نظر دارد تعدادی از املاک خود را به شرح ذیل از طریق مزایده عمومی به اجاره واگذار و یا به فروش برساند

 • دیروز ۱۲:۱۱

  آگهی مزایده عمومی سازمان مدیریت پسماند شهرداری تبریز

  سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریزدر نظر دارد ۳۵ مورد از املاک در اختیار خود را با قرارداد واگذاری از طریق مزایده عمومی به فروش برساند.

 • دیروز ۱۲:۰۴

  آگهی مزایده عمومی اجاره بوفه و محل بازی کودکان منطقه ۳

  شهرداری منطقه ۳ تبریز در نظر دارد بوفه ها و محل بازی کودکان پارک منظریه ( بصورت یکجا) را از طریق مزایده به صورت استیجاری به اشخاص حقیقی و حقوقی واگذار نماید.

 • دیروز ۱۱:۵۸

  آگهی تجدید مزایده فروش املاک

  سازمان توسعه و عمران عون بن علی و پارک طبیعت شهرداری تبریز در نظر دارد،املاک و مستغلاتی که متعلق به سازمان را از طریق مزایده عمومی به اشخاص حقیقی و حقوقی واگذار نماید

 • دیروز ۱۱:۵۸

  آگهی مزایده عمومی اجاره و بهره برداری از تابلوها و فضاهای تبلیغاتی

  سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری تبریز در نظر دارد تابلو های تبلیغاتی را از طریق مزایده عمومی به اشخاص حقیقی یا حقوقی واجد شرایط واگذار نماید.

 • مزایده دیروز ۰۹:۰۲

  آگهی مزایده عمومی شهرداری منطقه ۷ تبریز

  شهرداری منطقه هفت تبریز،  ۳ آگهی عمومی مزایده برای فروش قطعه های مسکونی، اجاره محل سرویس‌های بهداشتی محدوده منطقه، نگهداری و بهره برداری از محل تالار کوثر و مناقصه برای پروژه‌های عمرانی اجرای لکه گیری و آسفالت اساسی و احداث ساختمان معاونت فنی و عمرانی منطقه ۷ منتشر کرد.

 • ۱۳۹۸-۱۱-۱۹ ۱۴:۵۶

  " آگهی مزایده املاک شرکت واحد اتوبوسرانی"

  شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه به استناد مجوز صادره در نظر دارد تعداد ۳۱ دستگاه (لیست پیوستی) واحد مسکونی و تجاری و خدماتی و آموزشی خود را از طریق مزایده عمومی بر اساس قیمت کارشناسی با اخذ ۳۰% قیمت پیشنهادی بصورت نقد و الباقی بصورت اقساط ۱۸ ماهه به شرح ذیل به فروش برساند. لذا متقاضیان محترم (اشخاص حقیقی و حقوقی) می توانند جهت دریافت اوراق مربوطه و اسناد مزایده تا ساعت ۱۳/۳۰ روز یکشنبه مورخه ۹۸/۱۱/۲۷ به نشانی تبریز - بلوار پنجم مرداد اداره مرکزی شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز به امورقراردادها مراجعه و یا با شماره تلفن ۳۲۶۷۲۱۶۶ تماس حاصل نمایند. درضمن متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت اینترنتی شرکت واحد اتوبوسرانی تبریزوحومه به آدرس bus.tabriz.ir مراجعه نمایند.

 • ۱۳۹۸-۱۱-۱۶ ۱۱:۵۸

  مزایده عمومی شهرداری منطقه یک تبریز

  شهرداری منطقه یک تبریز در نظر دارد به استناد مجوز شماره ۳۱/۷۴۵۷۱ مورخه ۰۷/۱۱/۹۸ شهردار محترم کلانشهر تبریز تعدادی از املاک تحت مالکیت خود را با قیمت کارشناسی بشرح ذیل از طریق مزایده عمومی به اشخاص حقوقی و حقیقی واگذار نموده و ردیف ۱۱ را به اجاره و بقیه موارد را بفروش برساند.

 • ۱۳۹۸-۱۱-۱۶ ۱۱:۵۲

  مزایده عمومی سازمان کشتارگاه صنعتی شهرداری تبریز

  سازمان کشتارگاه صنعتی شهرداری تبریز در نظر دارد به استناد بند چهار جلسه شماره۸ مورخه ۰۵/۰۹/۹۸ مصوبه هیئت مدیره محترم سازمان نسبت به فروش آلایش خوش خوراک گوسفندی به مدت یک سال اقدام نماید.

 • مزایده املاک منطقه 9 19 بهمن ۱۳۹۸-۱۱-۱۲ ۱۲:۵۶

  آگهی مزایده عمومی

  آگهی مزایده عمومی فروش املاک

  شهرداری منطقه ۹ تبریز در نظر دارد به استناد مجوز شماره ۶۹۹۴۵/۱۳ مورخه ۱۳۹۸/۱۰/۱۹ شهردار محترم کلانشهر تبریز، املاک مشروحه ذیل را ((با شرایط نقدی)) از طریق مزایده عمومی به فروش برساند.

 • جلسه حقوقی ۱۳۹۸-۰۵-۲۳ ۱۱:۱۸

  چالش‌های مناقصه و مزایده در شهرداری تبریز بررسی شد

  جلسه «آسیب شناسی موضوعات مربوط به مناقصه و مزایده و ارائه راهکارهای مربوط به آن» به میزبانی شهرداری تبریز و با حضور نمایندگانی از دستگاه‌های اجرایی مختلف برگزار شد.

 • مزایده ۱۳۹۸-۰۳-۲۹ ۱۴:۵۲

  زمین‌های چمن مصنوعی و سالن‌های ورزشی شهرداری تبریز با مزایده واگذار می‌شود

  زمین های چمن مصنوعی و سالن های ورزشی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز با برگزاری مزایده به متقاضیان واجد شرایط واگذار می‌شود.